Bodrumun Mezecisi

 • 2

  Siz Sofranızı Hazırlayın, Biz Mezelerinizi…

 • slide2

  Bir Sofrada Meze Varsa O Sofrada Dostluk Vardır…

 • slide4

  Bir Sofrada Meze Varsa O Sofrada Samimiyet Vardır…

 • son_slide

  Bir Sofrada Meze Varsa O Sofrada Paylaşım Vardır…

Bodrumun Mezecisi’ne Hoşgeldiniz

Bodrumun Mezecisi’ne Hoşgeldiniz

Bir meze sofrasında, lezzetten öte dostluk vardır, paylaşım ve samimiyet vardır. Tadımlık miktarlarda sofranın ortasına konulan mezeler, dostlarla paylaşılarak lezzetlenir. Miktarların az olmasına rağmen, paylaşılan meze mi, yapılan sohbet mi karın doyurur bilinmez ama her ahenkli meze sofrasının insanı şaşırtan kuralıdır bu.

Hakkımızda

Basında Biz

Basında Biz

2010 yılında, bu yola çıkarken bildiğimiz tek şey, ne yaparsak yapalım, en iyisini yapmaya çalışacağımızdı. Çıktığımız yolun, uçsuz bucaksız bir deniz olduğunu farketmemiz fazla zaman almadı. Her geçen gün, bilgimiz artacağına, azalıyormuş hissine kapılsak da, öğrenmenin verdiği heyecanla tekrar tekrar girdik mutfağa. Sizlerde bizim heyecanlı ve samimi yol alışımızı gördükçe, daha bir yüreklendirdiniz bizleri. Arkadaşlarınıza, dostlarınıza bizden bahsettiniz. Kimi zaman meze almak için sıra beklerken hiç tanımadığınız birine, acılı balkabağını, favayı veya çerkez tavuğunu tavsiye ettiniz ve bu samimiyetiniz neticesinde ‘basında biz’ diyebileceğiz.

Basında Biz

Mezelerimiz

Mezelerimiz

2010 yılında, Bodrum’un Bitez köyünde faaliyete başlayan BODRUM’UN MEZECİSİ, hergün 40 çeşit meze ve ara sıcağı ile sizlere AL-GÖTÜR hizmeti vermektedir. Özenle, günlük üretilen mezelerimizi bu bölümde görebilirsiniz.

Mezelerimizi görmek için